آموزش خیاطی آسان

قیمت : 56,000 تومان 42,000 تومان

اگر به دنبال تهیه یک مجموعه آموزشی بسیار با کیفیت می باشید ما توصیه می کنیم حتما اقدام به خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی نماید . این مجموعه ارزشمند دارای ۲۴ حلقه دی وی دی بوده و شامل بیش از ۲۰۰ ساعت آموزش تصویری می باشد و تقریبا می توان گفت بسیاری از سرفصل های مهم خیاطی را تحت پوشش خود قرار داده است.ما در زیر روش های تهیه این محصول را از فروشگاه پرشین خیاط برایتان توضیه داده ایم :

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی

 

شما برای خرید پستی آموزش خیاطی خانم عمرانی سری کامل در ۲۴ حلقه دیسک با قیمت ۴۲ هزار تومان بروی دکمه زیر کلیک نمایید :

برای خرید اینترنتی خانم عمرانی مجموعه خانم عمرانی سری اول در قالب ۱۲ حلقه دی وی دی با قیمت ۲۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید :

جهت خرید آموزش خیاطی سری دوم در قالب ۱۲ دی وی دی با قیمت ۲۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید :

جهت خرید چهار کتاب خیاطی ایشان با قیمت ۹۰ هزار تومان بروی دکمه خرید زیر کلیک نمایید :

 

مجموعه خیاطی بدون الگو خانم سیما عمرانی در قالب ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت کامل با قیمت ۴۲ هزار تومان

 

مجموعه سی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی  در قالب ۱۲ دی وی دی سری اول با قیمت ۲۴ هزار تومان

مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید در قالب ۱۲ دی وی دی سری دوم با  قیمت ۲۴ هزار تومان

 

خرید چهار جلد کتاب ایشان با قیمت ۹۰ هزار تومان

 

 

شما علاقه مندان به جز خرید آموزش خیاطی سیما عمرانی می توانید همزمان از مجموعه کتابهای ایشان که در چهار جلد به چاپ رسیده است نیز استفاده نمایید و میزان مهارت خود را در سطح قابل قبولی بالا ببرید.

مجموعه cd اموزش خیاطی خانم عمرانی می تواند هم از طریق کامیپوتر و هم از طریق پلیر های خانگی قابل پخش باشد و شما از این پس با کمترین هزینه ممکن مجموعه ای کامل را در اختیار خواهید داشت که براحتی تمام نیازهای شما را تحت پوشش قرار داده و دیگر هیچگونه نیازی برای رفتن به کلاس های مختلف خیاطی را نخواهید داشت.ما مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید را برای شما در نظر گرفته ایم . مجموعه ای که دارای سبک و سیاق بسیار روان و ساده ای بوده و تقریبا برای تمامی طیف های مشتریان با هر سطح مهارتی می تواند مفید و موثر باشد.

خرید پستی آموزش خیاطی خانم عمرانی

 

در واقع اثر فوق مجموعه فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده است که در طول سالیان گذشته پخش میشده و هم اکنون این فرصت طلایی برای شما بوجود آمده تا با هزینه ای اندک بتوانید این مجموعه ارزشمند را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.در ضمن شما برای تهیه مجموعه کتاب آموزش خیاطی سیما عمرانی علاوه بر روش خرید انلاین از طریق سایت می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.

خانم عمرانی این بانوی هنرمند توانسته با متد ابداعی خود یعنی سادریک روزنه امیدی را برای همه عزیزانی که علاقه زیادی به خیاطی دارند اما دارای سواد اکادمیک نمی ابنشد و از الگوهای پیچیده چیزی سرشان نمی شود را باز کرده است.مجموعه آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی می تواند برای تمامی افراد در هر سطح و درجه ای از مهارت که باشند براحتی مورد استفاده قرار گیرد.این مجموعه آموزش خیاطی می تواند ساعت ها شما را مشغول خود نماید و با توجه به وجود ۲۰۰ ساعت اموزش تصویری بعید است بعد از تماشای آن دیگر نیاز به هیچگونه مجموعه آموزشی داشته باشید.

از این مجموعه به دلیل سادگی در بیان و راحتی اموزش به عنوان آموزش خیاطی آسان یاد شده و معمولا در میان سایر عناوین آموزشی که برای این رشته در بازار وجود دارد همیشه اولویت اول بسیاری از مشتریان تهیه مجموعه فوق است.

در زیر بخشی از آموزش ارائه شده درون کتاب ایشان را برایتان قرار داده ایم تا با نحوه نگارش و نوع اموزش های ایشان بیشتر آشنا شوید :

بالاتنه قسمت پشت
در سمت چپ خطی به طول قد بالاتنه کشیده و یک خط افقی به سمت راست می‌کشیم. از تقاطع این دو خط ۶ تا ۷ سانتیمتر داخل شده ۲ سانتیمتر پائین آمده هلال یقه را درست می‌کنیم برای شیب سر شانه از خط افقی ۳ تا ۴ سانتیمتر پائین آمده یک خط موازی می‌کشیم از گوشه گردن اندازه شانه را روی این خط فرود می‌آئیم. از تقاطع خط افقی و عمود ۷ تا ۸ سانتیمتر را کنار گذاشته علامت می‌گذاریم. از بعد از ۷ تا ۸ سانتیمتر تا کمر را هر چقدر بود نصف می‌کنیم. خط سینه به دست می‌آید و مجدداً از سینه تا ۸ سانتیمتر را نصف کرده خط کارور به دست می‌آید. روی خط کارور کارور پشت را علامت زده با خط‌کش به گوشه شانه وصل می‌کنیم. روی خط سینه سینه – ۲ یا ۳ را علامت می‌گذاریم. ۲ سانتیمتر بالا رفته و هلال حلقه را درست کرده به کارور وصل می‌کنیم. روی خط کمر اگر خواستیم گودی کمر کاملاً روی تن بخوابد ۵/۱ سانتیمتر داخل شده به گردن وصل می‌کنیم و از کمر ۱۲ تا ۱۴ سانتیمتر پائین آمده خط باسن به دست می‌آید.

خرید اینترنتی خانم عمرانی
به خط باسن وصل می‌کنیم بعد از ۵/۱ سانتیمتر روی خط کمر کمر – ۲ یا ۳ و اگر ساسون خواستیم به اضافه مقدار ساسون می‌کنیم که بعد از گرفتن پنس (ساسون) همان کمر – ۲ یا ۳ به دست می‌آید. روی خط باسن باسن – ۲ یا ۳ علامت گذاشته و به کمر و سینه وصل می‌کنیم.
توجه اینکه ما در الگوی جلو از سینه تا باسن اندازه‌های موردنظر را + ۲ یا ۳ کردیم و همان مقدار که به جلو اضافه شد از پشت کم می‌کنیم یعنی اینکه مقداری از الگوی پشت برداشته و به الگوی جلو اضافه می‌شود تا لباس خوش‌فرم‌تر بایستد. این کار هیچ تأثیری در تنگ و گشادی لباس ندارد.
برای ساسون پشت روی خط کمر بعد از ۵/۱ سانتیمتر تا پهلو (گودی کمر) را اندازه زده آن را + ۲ برای ساسون پشت بعد از ۵/۱ سانتیمتر به طرف پهلو آمده یک خط مستقیم تا روی باسن کشیده و ۱۲ تا ۱۴ سانتیمتر از کمر بالا رفته بعد مقدار ساسون را نصف کرده در روی کمر به دو طرف خط اضافه کرده و به صورت ساسون به بالا و پائین خط مستقیم وصل می‌کنیم.
توجه اینکه بعد از آماده شدن الگوی پشت و جلو آنها را از طرف پهلو کنار هم گذاشته حتماً خط باسن- کمر- سینه و کارور باید در امتداد هم باشند.

 

 

کتاب آموزش خیاطی سیما عمرانی ,آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده ,خیاطی سیما عمرانی ,آموزش خیاطی بدون الگو , آموزش خیاطی , هنر خیاطی ,خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *